Cvičení páté

20. ledna 2018 v 16:30 | *K
Mám za to, že běhat každý den není úplně zdravé. Myslí si to mé klouby, svaly i většina příruček. Minulý rok jsem víc cvičila, než běhala. Letos mám k běhání víc důvodů a tudíž ho zařadím víckrát než cvičení. Nicméně cvičení nezanedbám a budu jej využívat k různým zamyšlením a vysvětlujícím informacím.

Cvičení 11.1.2018

Cviky na mé oblíbené fialové podložce dle knihy Velká kniha cvičení Pilates* Je v pokoji zima, zatracená zima. Mám rameno zablokované a brní mě z toho ruka. Naštěstí se mi daří při cvičení nemyslet na nic. Jen se mi nedaří potom v klidu usnout.

Zamyšlení

Dnes se zamýšlím na obsahu zamyšlení v budoucnu:
- jaké jsou mé cíle? přání, inspirace
- jaké jsou mé prostředky?
- proč běh?
- proč cvičení, Pilates, pomůcky?
- proč tenhle blog?

Pár cviků z minulosti

Zkoušela jsem cviky dle různých programů na mobilu. Psala jsem si přesně minuty, které jsem tomu věnovala. To mi přijde jako dobrý nápad. Zkoušela jsem Pilates dle Dity van Teese. Zkoušela jsem 30 days challenge. Zkoušela jsem poslouchat paní doktorku fyzioterapeutku. Zkoušela jsem FItness pro ženy. Koupila jsem si novou gumu na cvičení. Zkoušela jsem toho hodně, mám ráda různorodost. S úžasem sleduji svůj zápis, že jsem měla 64 kg!!!!! To se mi ulevilo, myslela jsem, že 62 je můj top. Byla jsem na tom i hůř! A víte co? Bude líp

Poznámky pod čarou

* https://www.databazeknih.cz/knihy/velka-kniha-cviceni-pilates-54784
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama