Běh čtrnáctý

22. února 2018 v 9:00 | *K
20.01.2018
26:27 min (2:38 pauza)
2,94 km
max.rychlost 8,2 km/h
prům.rychlost 6,7 km/h
převýšení 136 m


Zápis do emailu těsně po
Super. Jen jsem na zacatku spatne slapla a ke konci to uz bolelo tak, ze vic bych nedala. Okolo nuly, snezankuje lehounce. Ten cancour horem je se psem.

Zápis do deníčku
Spala jsem krásných dvanáct hodin. Sice jsem celý den uklízela, unavená jsem si nepřišla. Nejdřív jsem vyvenčila a pak za zvuku Wohnoutů vyběhla. Jeden z blízkých sousedů má dva krásné belgické ovčáky. Staršího a štěně. Jak jsem běžela okolo nich, jako vždycky zuřivě bránili své teritorium. A tak jsem to napálila jak malá školačka co největší rychlostí, abych je vyprovokovala. To se mi povedlo. Zuřivý štěkot se změnil v hysterické kvílení a málem se probourali skrz zeď k sousedům, protože já běžela dál a oni nemohli. S úsměvem od ucha k uchu jsem začala kulhat, protože jsem v rauši špatně došlápla a přeskočilo mi něco v nártu. Celý běh to pekelně bolelo* a ke konci už se psem jsem dala jen to nejnutnější*, protože pak už jsem prostě nemohla. Ale stálo to za to! Kdybyste je viděli...

A jeden zápis z roku 2017

20.04.2017
Běh
18:50 min
2,17 km
prům.rychlost 6,9 km/h

Zápis do emailu těsně po
Totalni zoufalstvi na dusi i na tele, bez psa 1stupen humus


Poznámky pod čarou
* I teď to bolí, když píšu. Třeba mě to osvobodí od nucených sportovních prací.
* To nejnutnější znamená, že jsem si dala osobní dílčí cíle. Nějakou dobu chci uběhnout tolik a tolik a pak to zvýším, když mám pocit, že to zvládnu udržet. Začínala jsem na 2,1 km a teď jsem na 2,7 km. Zatím výdrž, rychlost až v budoucnu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama