Běh dvanáctý

20. února 2018 v 9:00 | *K
18.01.2018
Běh
27:26 min
2,86 km
max.rychlost 7,5 km/h
prům.rychlost 6,3 km/h
převýšení 178 m


Zápis do emailu těsně po
Se psem celou dobu, pomale, silny vitr

Zápis do deníčku
V aplikaci je tenhle běh zařazený už 19.1.*, protože jsem vyběhla přesně v 0:00. Stačila půlminuta a bylo by všechno v pořádku. Takhle to musím něžně dovysvětlit. Pro mne je den tehdy, dokud se nevyspím. Doufám, že pro ty, kteří mi budou uznávat tenhle čin, je to v pořádku. Navíc smyslem toho je dělat něco pravidelně, překonat se, otužit se, pomoci si ku zdraví. A to tělo vnímá a je mu jedno, jestli dostalo zabrat v ten čas před minutou nebo po.
Dneska jsem z náhlého popudu vzala Nika na celou dobu. Bylo to k uzoufání pomalé. Jedině do kopce mi to nevadilo. Ale jak se snažil, koloušek! Mám nejlepšího psa na světě, už jsem vám to říkala?

A jeden zápis z roku 2017

09.04.2017
Běh
18:45 min
2,05 km
max.rychlost 7,9 km/h
prům.rychlost 6,6 km/h
převýšení 81 m


Zápis do emailu těsně po
Vikend volný, cool spanek. Vcera stena, dneska beh. Cely den na nohou kvuli uklidu a v noci se dokopat, high level. Je vedro 15 stupnu. Bez psu, vyrizeni z prochazky. Lije ze mne. V ceste skakaci panak, nejdriv jsem ho presla, ale pak se vratila. Nedavno jsem to ucila deti v oddile. Je to dobry, jeste nejsem tak stara. Jezek je mi svedkem, ze jsem to fakt odskala :) byl tam o kousek dal. Blby bylo, ze jsem to dala jen na jednu nohu a ta pak byla unavenejsi znatelne.

Zápis do deníčku
Tak pozdě, že bez psů, parádička

Poznámky pod čarou
* Se mi stává poměrně často
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama