Cvičení desáté

17. února 2018 v 14:01 | *K
Cvičení 16.1.

Když se společensky unavím, schopnost aktivace vůle je malá. Naštěstí mi pomohlo, že jsem si před týdnem koupila nové hračky na cvičení. Sice jsem si ještě neudělala čas, abych je vyzkoušela, ale kdy jindy než o půlnoci po dvou pivech?

Kolečko na procvičování bederních svalů je super. Na karimatce zanechává obtisk jako ozdobné krájítko na listové těsto. Přemýšlela jsem o jeho využití v oddíle. O nějaké soutěži. Po chvilce jsem měla ruce jako hadrová panenka. Tak jsem se položila na záda, že si střihnu pilates a malem usnula. Hudbu si nepouštím, protože mi Scifi překousala drát co byl anténa.

Vyskočila jsem a snažila se protahovat co nejvíc ve stoje. V pokoji bylo příjemných 16 stupňů, ale pocitově posilněná alkoholem mi přišlo v pohodě. Počítá se to i tak? Když jsem nebyla v přírodě a ještě jsem byla v opojení? Nebo woodcrafter prostě nepije?

Zamyšlení

Přiznávám, že k tomuto blogu a cvičení každý den jsem dospěla oklikou. Zatímco dřív jsem neběhala ani na autobus, ve chvíli, kdy mi v životě místo velké rodiny, školního titulu, slušného platu a hypotéky zbyly jen oči pro pláč, musela jsem začít dělat něco jinak, protože to spělo ke skoku z devátého patra. Odjakživa mám malé propojení mysli a těla a jelikož to chtělo radikální změnu, začala jsem pracovat na téhle úrovni. První kolečko doktorů s bolestmi, které jsem ignorovala. První kolečko okolo sídliště. První běžecké boty. První jogamatka. První pokus o čin ve stoupání na horu z pravidelného cvičení. Jenže a o tom budu taky psát, těch "prvních" pokusů je zatraceně hodně a já se moc těším na to první poslední a úspěšné.

Cvičení v minulosti

Zabávný zápis je 21.2. 30 Days challenge - tak dřepů dělám půlku, protože by mi asi upadla stehna, jsem nevyspalá a přijde mi, že pravidelné cvičení nemá efekt*

Poznámky pod čarou
* pocity se nemění, že?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama