Běh sedmý

2. března 2018 v 9:00 | *K
17.02.2018
Běh
30:04 min
3,14 km
max.rychlost 11,0 km/h
prům.rychlost 6,3 km/h
převýšení 98 m


Zápis do emailu těsně po
Konina bezet okolo koni. Samy bahno, az jsem mela dvoje boty. Zima. Skoro celou dobu jsem sla. Unava. Demence.

Zápis do deníčku
S tím, že běhat pořád na tom samém místě mě nebaví, jsem naplánovala trasu okolo hřebčína. Od začátku bylo všechno špatně. Nějak mi nedošlo, že je to blbost. Začalo to kopcem, při kterém jsem málem chcípla. Takže běh se změnil na krok a mé sebevědomí prudce klesalo. Všechno ve mně bylo unavené a tak příště prosím běhat nové trasy dostatečně odpočinutá.
Zlostně jsem dupala do nesmyslně příkré stráně. Pokračovala cesta dál až na polňačku, která je totálně rozježděná od lidí pracujíciíh s koňma i od samotných koní. Tam jsem se pokoušela běžet, ale mé snahy mařilo bláto. Měla jsem dvojité boty bahnem. Okolo nic než šeď, smog a zima. Klouzalo to opravdu hodně a tak jsem to vzdala. Prošla jsem břečkou asi 50 metrů a pak to nekončilo. Ani myšlenka na hezké podzimní sbírání ořechů na té cestě nepomohla. Zase jsem se pokusila o pohyb a zase mi to uklouzlo. Tohle nemělo cenu.
Navíc jsem se mezi těma jejich parkůrama a piskovištěma ztratila a musela jsem se ptát potupně na cestu. Koně jsou tam sice nádherní, s hustou zimní srstí, což je bomba - chlupatej kůň, voe! Ale za podvrtnutej kotník mi to nestojí. Nebo až bude sucho. A taky mi pořád padal šátek. Tudíž mi padaly sluchátka. Zkrátka a dobře PMS v praxi a žádnej běh mi od toho nepomohl. Běh. Žádná chůze prokládaná parodií na běh. Zakopejte mě a vykopejte za tři dny, prosím.

A jeden lednový zápis z roku 2017

08.05.2017
Běh
31:50 min
2,99 km
prům.rychlost 5,6 km/h


Zápis do emailu těsně po
Se psem trochu boj, spousta lidi bez Kima, cek in nefunguje*

Poznámky pod čarou
* co to asi mělo znamenat ta věta? kdo to vyluští, vyhrává bludišťáka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama