Běh šestý

1. března 2018 v 9:00 | *K
16.02.2018
Běh
29:18 min
3,55 km
max.rychlost 8,4 km/h
prům.rychlost 7,3 km/h
převýšení 109 m


Zápis do emailu těsně po
Hudba hodne pomaha. Mrzly mi stehna. Myslenka, ze pet nikdy nedam. Jinak pohoda. Magno* pred hodne pomohlo. Zadne zvire, jen namrzly snih. -1st

Zápis do deníčku
Já jsem věděla, že samý trojky za sebou dávat nebudu. Je to na mě ještě moc daleko. Všechno mne potom bolí. Jít přes bolest je hloupost. Taky běhat každý den je hloupost. Ale to jsem psala i před rokem, takže na tom něco bude. Musím to prokládat. Pilates mi fyzio nedoporučila, dokud si některé svaly nezvyknou na správnou práci, tak uvidíme. Ale něco dělám a to je fantasie. Lepší než celé dny proležet, prospat.
Divím se dneska tak malé maximálce. Subjektivní vnímání rychlosti potvrzeno.

A jeden lednový zápis z roku 2017


4.05.2017
Běh
22:04 min
2,25 km
prům.rychlost 5,9 km/h

Zápis do emailu těsně po
Pred lesem zacal silenej slejvak. V praci koukam z okna na slunecnej den a kdyz jdu ven, chcije. V lese se nam smecka rozrostla na tri. Pred mou oblibenou rovinkou se mi aplikace vypla a to dokaze nasrat. Prej ze activity completed, tch! Nene, mel byt sprintik. Tak sprintik nebyl. Za to jsme potkali priserku velikosti kralika, ktera kousla Kima do nohy. Krve by se mne v te chvili nedorezal. Maly prezil s jemne pocuchanyma chlupama. A pak uz chcalo tak mocne, ze se psi divali uplne urazene.


Poznámky pod čarou
* Magnezium - svaly tak potom nebolí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama