Běh třicátý druhý

31. března 2018 v 9:00 | *K
14.3.2018
Běh
29:51 min
3,26 km
max.rychlost 8,8 km/h
prům.rychlost 6,6 km/h
převýšení 107 m


Zápis do emailu těsně po
Nestihla jsem to 14.3., tak program říká, že až potom, ale nemá pravdu, to už jsem vysvětlovala*. Zima, pálí stehna. Fantastický zážitek s vlkem.

Zápis do deníčku
To byl zase večer, už nikdy. Byla jsem doma pozdě, měla udělat milion a jednu věc. Udělala jsem tu jednu, milion zbývá. Asi si nebudu zapínat zprávy, snad to pomůže. Určitě pomůže, když nebudu už nikdy v životě pít alkohol. Jsem pitomá. Když jdeme pokecat a na večeři, tak jedno pivo si prostě dám radši než jednu kolu. Jenže i to jedno se mi usazuje v kostech a tvoří tam cement a já se pak nemůžu hýbat. Naštěstí jsem nakonec šla ven. Mám z toho hrozně pěkný zážitek!
Celková únava zapříčinila, že jsem se soustředila víc na jednotvárnou hudbu Die Antwoord. Občas jsem se bála v tmavých uličkách, protože když málo spím, tak jsem lekavá. Potkala jsem divnopána v autě, který vypadal, že mi chce něco říct. Dobrý na tom je, že když běháte, tak některým situacím utečete.
Zabloudila jsem opět jak trotl v tmavých ulicích výběžku na druhém kopci Chaber. Vracela jsem se s myslí stále těžkou jako na začátku. Nesmyslné kopce přede mnou neměly konce. Vyběhla jsem ten poslední jehož vrcholný zážitek byla myšlenka, že se třeba reálně může stát, že ten kopec nevyběhnu, že na to nemám, že se stává, že na některé věci lidi reálně nemají. Vyběhla jsem ho.
Podívala se na mobil a tam to samé proklaté číslo jako včera, 2:90 km. Nene! Křičelo to ve mně. To není pravda. Já už nemůžu, nedám víc. Jenže jsem si slíbila 3 km. A o víkendu běhat nebudu. Tak jsem přivřela oči, a aby to mozek neviděl, přeběhla naší ulici a běžela dál do kopce. Povedlo se, nezastavilo mě nic. A nakonec jsem byla odměněna skutečným zážitkem. Takovým, který vám zůstane v hlavě a tenhle hřeje. Ten si však nechám na nějaké zamyšleníčko při cvičení :) Zaslouží si vlastní zápis.

A jeden lednový zápis z roku 2017

25.12.2017
Běh
19:47 min
1,99 km
max.rychlost 7,0 km/h
prům.rychlost 6,0 km/h
převýšení 89 m


Zápis do emailu těsně po
Bez psa, mrzne, svátek vánoční, cool

Zápis do deníčku
Víte, kolik energie v sobě má řízek se salátem? Asi tak desetkrát tolik, než kolik spálím svým patetickým patnáctiminutovým ploužením s běhacími botami na nohou. Šla jsem nejdřív vyvenčit psa a rozhodla se jít bez něj. Měl blbou náladu. Jo i psi mají blbou náladu. Projevuje se to tím, že se jim nechce ven a žerou málo. Nik byl z půlnoční unaven. Tak jsem ho ušetřila. Vzhledem k tomu, jak se tvářil, když jsem oblékala svůj úchylný běhací obleček, udělala jsem dobře.
Potkala jsem spolubydlící. Poznala, že jdu běhat. To je blbý, to znamená, že jednou budu muset předvést nějaké výsledky, jako že třeba se do kopce nebudu táhnout poslední nebo tak.
Jenže ty výsledky nepřišly před půl rokem a teď s mojí nemorálkou jsou taky daleko.

Poznámky pod čarou
* http://meribet.blog.cz/1802/beh-dvanacty
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Erin Walentine Sammael Erin Walentine Sammael | Web | 31. března 2018 v 9:26 | Reagovat

Zajímavé

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama