Cvičení čtyřiadvacáté

18. března 2018 v 9:00 | *K
Cvičení 6.3.2018
Všechny předpovědi hlásily, že má být teplo a už přichází jaro. Vylezu ze dveří do pěti centimetrů sněhu. Klasika. Přes den to sice roztálo, ale běhat v tom na první dobrou po tak dlouhé pauze, to asi nehrozí. Ale nutno tedy dodat, že dneska by to bývalo šlo.
Šla jsem se psem zhruba na hodinovou procházku. Poslední minuty už měl ocas mezi nohama a mířil neochvějně v každém rozcestí k domovu. Překvapivě mě z toho bolely nohy včetně nesmyslného kolene. Klepala jsem kalhoty dolů a ostré jehličky se mi zakously do vazu. Při cvičení jsem teda vynechala kroutící se cvik, protože bych se dokázala opírat jen o jednu nohu a to je blbý.
Sranda je, že musím cvičit na fialomatce u dveří do kuchyně, protože v prostoru je sušák na prádlo a obě kočky i pes si mysleli, že si jdu lehnout, protože normálně prý cvičívám u kamen. Tak jsem je postupně odmítla, že mazlit se budeme potom, teď se věnuju elasticitě své bránice.

Zamyšlení
Když jsem se zamyslela nad 10 rozhodnutími, tak se mi udělalo smutno. Koupila jsem si fantastický diář a od začátku roku jsem ho neotevřela. Tak nějak jdu ve stejných kolejích s vyjímkou, že teď cvičím, tudíž mi nádobí ve dřezu bývá déle než je zdrávo a z kažodenního zametání se stala sváteční záležitost. Chce to něco veselého. Tak jsem přemýšlela, co je veselé* a hravé na tom životě mém ponurém (ponurém hlavně po ránu, když zazvoní budík)

- naprosto skvostná záležitost - můj mrazák má zvuk jako býk, když naštvaně zabučí a odfoukne - mám pod střechou bejka
- moje šéfová je tak trochu magor, každé ráno mne zdraví a já mám pocit, že mne vítá, protože jsme se přece tak dlouho neviděly!
- do sousedství přibyl nový pes, bílý malý a chlupatý
- miluju svoji sbírkuu čajů, které mi dělají radost ráno co ráno při procházce se psem
- mám neskutečnou radost z trouby, která troubuje a navíc do ní můžu schovat jídlo před kočkama... a mlčí

Cvičení v minulosti
V Harrachově po dvouhodinovém tahání dřeva mne bolela záda a cítím, jak to mám zaseklé, Káťa je mi svědkem, že jsem cvičila 19 min.

Poznámky pod čarou
* když si budete psát alespoň tři věci denně, za které jste vděční, nebo vám dělají radost, zvýšíte si kvalitu života, kdysi jsem to dělala, bylo to dobrý, jen to je zase časově náročné, teď jsem ráda, že si dokážu zapisovat, co jsem jedla, protože přísun a výdej energie mne pálí víc
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama