Cvičení dvacáté

14. března 2018 v 9:00 | *K
Cvičení 2.3.2018
Překonala jsem se a naslouchajíc svému tělu, cvičila jsem ty pohyby a ta cvičení, která šla nesnadno, protože mám zkrátka celý křivý trup. Dokonce došlo i na rovnání kyčlí ručníkem, což jsem nedělala opravdu dlouho. Ale v jednom okamžiku jsem slyšela lupnutí, jak kloub dosedl na místo. Být vnímavá ke svému tělu je super a taky pěkně na prd. Cvičila jsem poctivě. Takže mě teď všechno bolí. Navíc mám hroznou rýmu, která je ale jako kdyby alergická, což nechápu. Nic mi není, jen mi teče z očí, loupe v nose a tudíž smrkám jak o život. Je pravda, že jsem včera s terapeutem dělala roztodivné pohyby, které mi uvolňovaly kříž a dneska jsem ho měla celý zakřečovaný a některé pohyby mi vystřelovaly bolest do celých zad. Takže dle mé laické teorie je zastydlý zánět právě tam. Každopádně zítra mne čeká perný den plný alkoholu a zábavy, takže léčit se bude až v neděli.
Pes na mne dost upřeně hleděl, až jsem ho musela upozornit, že nejsem televize. Ví moc dobře, že čas na mazlení přijde hned potom. Dneska jsme venku spolu potkali koťátko a málem jsme byli doma čtyři. Asi na to nezapomněl a snažil se mě přesvědčit o své psí oddanosti. O té jsem ovšem nikdy nezapochybovala. Dle kotěcího kožichu bylo dobře živené a tuhé mrazy zvládá v něčí vilce, takže prvotní mateřské instinkty jsem ovládla. Venku stále -6 stupňů.

Zamyšlení
Byla jsem označena za sluníčkáře. Kvůli mému přesvědčení, že lidi jsou v hodnotovém žebříčku úplně nahoře. Lidství je pro mě to základní jádro veškerého pudla. Obávám se, že vždycky bude. Vyrůstala jsem v hmotném nedostatku, dospívala tak, že jsem si myslela, že mám nedostatek a teď, když mám statek, tak s ním neumím hospodařit. Mně štěstí mamon nepřinese. Přiznávám se, jsem sluníčkář.*

Cvičení v minulosti
2.5.2017 Cvičení po dlouhé době - snažila jsem se trochu silově, ale jelikož jsem přibrala, jde to ztěžka

Poznámky pod čarou
* Hned po lidech jsou kočky a pak je Nik a pak jsou ostatní zvířátka a pak je jídlo :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama