Cvičení osmadvacáté*

27. března 2018 v 9:00 | *K
Cvičení 10.3.2018
Znáte Jilian Michaels*? Ne? Já ji taky neznala do toho šťastného sobotního rána. Doporučila mi ji má kamarádka s tím, že třicet dní výzva, svalíky, hezkej zadek, supr zážitek, zkrátka terno. Že já ji taky na všechno skáču! To bylo tak náročný a nechutně mokrý už po třech minutách! Fantasie. Skutečně, kdo tohke vydrží celou půlhodinu každý den celý měsíc, ten si ten zadek zaslouží, ale já to asi nebudu. Sedla jsem si úplně vyčerpaně na židli a klepala se únavou. Pak jsem si uvědomila, že to je tím, že jsem ještě nic nejedla. Snídaně je třeba. Dala jsem si lahodné smootie plné živin a cukru a hned mi bylo o poznání lépe. Ono se řekne, jíst pravidelně v malých dávkách, jenže ty stavy, kdy se člověk nenají jsou pak děsný!

Zamyšlení
Kdybych byla odpočatá a bylo by minimum věcí, které musím, aby to kolem mě fungovalo, měla bych tolik síly na cvičení, že bych dala i tu půlhodinu. Jenže jsem si to zařídila jinak a tak mám jiné priority a tudíž můj zadek zůstane pořád stejně krásný.

Cvičení v minulosti
10.5.2017
Cvičení, když jsem byla jako zdravotnice na škole v přírodě. Bylo to skvělý, byl tam bazén. Už vím, jak se cítí rybička v akvárku.

Poznámky pod čarou
*měla jsem teď pauzu, za všechno může fyzioterapeut :), čtětě dále v příštích článcích! (od 21.3.)
*https://www.youtube.com/watch?v=2qqrTtHOBFQ&t=928s
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama