Cvičení sedmnácté

11. března 2018 v 9:00 | *K
Cvičení 27.2.2018
Dneska čistě jen patnáct minut. Jsem tak unavená, že každá minuta se počítá. Tak dlouho jsem se rozmýšlela, co budu dělat a co je nejdůležitější, až jsem vyprokrastinovala jednu hodinu ráno a za pět a půl vstávám. Ne, že bych neudělala nic, ale jít spát by bylo užitečnější.

Zamyšlení
Tenhle zápis má každopádně velkou hodnotu. Jednak ukazuje, jak moc se musím přemáhat, abych dělala něco, co je možná pro zdraví a pro budoucnost, ale v danou chvíli je čistě proti mě a jednak ukazuje, že to může zvládnout úplně kdokoli i když v ostatním zrovna neexceluje stejně jako já. Jednou lúzr, pořád lúzr, dokud si neřeknete, že v nečem to tak nebude. Že něco chcete jinak. Třeba by tyhle řádky mohly být i inspirací v překážkách každodennosti ostatních, nejen mne. Dlouhodobý výsledek, který není zaručen - fyzička, zdraví, krása, společenská akceptace, to je opravdu v daleké minulosti. Ale myšlenka, že někomu pomůžeš překonat jeho nechtění, protože tobě se to zrovna v ten den povedlo? Proč ne.

Cvičení v minulosti
6.4. Cvičení s nářadím*, kočka mi okousala jogamatku*, asi ji roztrhnu vejpůl*

Poznámky pod čarou
* cvičení s nářadím je naše oblíbená rozcvička na táboře, děti dostanou pokyn, ať vyběhnou a přinesou jedno nářadí z mátroše - většinou si berou lopaty, krumpáče, vencu - a pak s tím cvičíme cviky :)
* a je okousaná dodnes
* kočka přežila
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama