Cvičení šestnácté

10. března 2018 v 9:00 | *K
Cvičení 26.2.2018
Jelikož bylo v osm hodin -8 stupňů a já ještě nedojela domů a bylo -9 stupňů, tak nějaké sny o běhu jsem uložila do krabičky. Cvičení je taky fajn. Vyplavuje to méně šťastných hormonů. Ale hezky to uvolňuje a s pohodovou duší se lepší sebevnímání a tudíž jsme hezčí. Jak pro sebe, tak hlavně pro okolí. Tudíž jsem krásná a basta. Jelikož mne všechno namáhané z minulých cvičení bolí, prodýchávala jsem zase jiné polohy. Udělala jsem si den volna pro určité skupiny svalů. Cvičila jsem ohebnost pomocí nedynamického strečingu. Páteř jako šňůru perel z pilates. Plíce jako balónek z jogy. Napětí střídané s uvolněním ze sanoterapie. Zkrátka vnímavost vůči vlastnímu tělu a daní mu toho, co ve chvíli, kdy jsem takhle unavená, potřebuje.

Zamyšlení
Už jsem se zamýšlela nad ledasčím. Zima nechce polevit a do běhu daleko. Proč to dělám, v tom už mám jasno. Proč ale blog? To je jednoduché. Potřebuju důkaz. Chci přijít na radu orlích per* s tím, že jsem to opravdu zvládla a že jsem každý den cvičila. Tím, že budu zapisovat svoje dojmy každý den, tím to má větší validitu. Navíc hrozně ráda píšu, takže tohle je moje forma důkazu, která mi sedí. Proč ale veřejně? Koho to zajímá?* Protože je to pro mne tím větší závazek. Opravdu moc bych si přála už to dát den za den jeden kalendářní rok. Čím víc mne věci okolo toho budou bavit, tím líp se mi to bude zvládat.

Cvičení v minulosti
25.3. mám pocit, že melu z posledního, náročný den, děti jsou skvělé, ale hlučné, dala jsem si další cvičeníčko na chodbě, tentokrát bez svědků, jen za dveřmi se vedoucí dohadovali, jestli zhasnu, až přijdu, ale nakonec zhasla Noemka, protože 17 minut je moc dlouhá doba pro vedoucího ve spacáku

Poznámky pod čarou
* www.woodcraft.cz
* už jste si v duchu řekli to magické "nikoho?" :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama