Cvičení třícáté třetí

1. dubna 2018 v 9:00 | *K
Cvičení 15.3.2018
Patnáct minut v půl třetí ráno. Fyzioterapie a příšerný dopad na psychiku

Zamyšlení
Asi bych měla vysvětlit tuhle mírně depresivní větu. Sice jsem slíbila, že při nějakém zamyšlení dodám ten nejlepší zážitek z běhu, který jsem zatím měla, ale dneska to nebude.
Dneska se zamyslíme nad ožehavou záležitostí a tou je, když odborník ze své odborné pozice natropí hroznou neplechu na přijímači jeho odbornosti. Vím o tom, že jsem v něčem dost labilní. Jmenuje se to sebevědomí. Ale to je přirozený vývoj. Za některé věci, které dostanete do života, prostě nemůžete. Můžete se učit s tím pracovat a to jak se to daří záleží na spoustě okolnostech. Proč o tom mluvím.
Při konzultaci s fyzioterapeutem se mne snažil přesvědčit o tom, že jsem se vydala na cestu, na kterou zatím nejsem dostatečně připravená. Přeháním svou aktivitu. Když budu hrát lakros, moje bolest nemá šanci zmizet, protože to budu neustále namáhat. Ani tvrzení, že teď mám půl roku pauzu nezabralo. Nemám chodit běhat, protože mé tělo na to není stavěné. Že bych měla tak dva roky cvičit a posilovat, abych si to mohla dovolit. A že si myslí, že mne zastaví až nějaký úraz, abych ho pochopila.
Ok, jsou věci, na které nemám. Například, když se pro něco konečně po dlouhé době rozhodnu a chci to, že mi někdo řekne, že takhle ne. Je to pořád dokola. Kdykoli něco chci, začnu to dělat nesprávně a nakonec to nefunguje.
Musím se s tím popasovat, tohle je teda asi ten moment, kdy se ukáže, jestli to doopravdy chci. Protože touhle cestou to prý nejde.

Cvičení v minulosti
13.11.2017
23:06-23:22
Dobří holubi se vracejí, aneb... cvičení dle knihy Body Trainer Prsa, Paže, všechno mne bolí, doma


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama